Dobro-družné mikrogranty

DOBRO-DRUŽNÉ MIKROGRANTY aneb Pojďte si hrát (ven)!

Už vás nebaví sedět pořád u počítače? Chybí vám kamarádi? Láká vás udělat něco hezkého pro sebe i pro druhé? Přihlaste se do výzvy na Dobro-družné mikrogranty!

V současné mimořádné situaci přizpůsobujeme v Nadaci Via podporu také v programu Dobro-druzi. Vyhlášením výzvy na Dobro-družné mikrogranty reagujeme na aktuální situaci, kdy děti a mladí lidé tráví dny před obrazovkou izolovaní od svých vrstevníků, což se může podepsat na jejich zdraví i duševní pohodě.

Prostřednictvím malých grantů do výše 2 000 Kč mohou žáci druhého stupně základních škol a studenti středního stupně vzdělávání realizovat venku se odehrávající projekty dle vlastního výběru, a potěšit tak své kamarády, vrstevníky nebo sousedy. O podporu je možné žádat od dubna do listopadu letošního roku.

 

Jaký typ aktivit podporujeme?

  • Ty, které udělají radost vám i druhým,
  • realizujete je venku,
  • s respektem k přírodě i aktuálním opatřením.
 

Možností je celá řada. Můžete se inspirovat následujícími příklady, nebo vymyslet vlastní aktivitu. Vždycky je ale při jejich realizaci nutné dbát na aktuální protiepidemická opatření.

 

Veškeré informace s příklady aktivit i možností přihlášení najdete na webu www.nadacevia.cz/nabidka-programu/ziva-komunita/dobro-druzne-mikrogranty