Florbal očima Emmy

Dne 13. prosince se studentky našeho gymnázia vydaly na okresní kolo ve florbale, kam postoupily vítězstvím z okrsku. Hned první zápas nastoupily proti Vysokému Mýtu, které drtivě porazily. Většinu času hráčky z Mýta ani nepustily k míčku, a tudíž jim nedaly moc příležitostí. 
Druhý zápas se utkaly se Žamberkem, který ukázal, že má víc sil a vyhrál.
Nicméně tato prohra děvčata nezastavila, přeci jen motivace byla veliká a to vyhrát dort!
Poslední a rozhodující zápas byl hodně vyrovnaný. Děvčata se utkala s vyhlášenou Chocní.
Avšak Choceň svými silami na nás nestačila. Naše brankářka neúprosně vychytala každou střelu, která na ni letěla. Naše studentky měly i taktiku, kterou nazvaly „tlusté sklo“. Díky této taktice padly do branky protivníka nejméně tři góly. Na konci prvního poločasu byla zraněna jedna z našich klíčových hráček Iva Čečotková. Nicméně děvčata skóre udržela a vyhrála.
Nakonec si vysloužila krásné druhé místo a k tomu dort, který vypadal skvostně, a každá z nich má určitě jeho chuť ještě v ústech.
 
Emma Kameníková
 
Ve florbalu nás reprezentovaly: Daniela Blažková 4.C, Radka Pavlásková 3.C, Natálie Kubátová 3.C, Adéla Říhová 3.C, Daniela Řeháková 2.C, Karolína Fabiánková 2.C, Emma Kameníková 2.C, Kateřina Nádeníková 2.C, Iva Čečotková 6.A, Kristýna Vernerová 1.C, Adéla Dušková 1.C