Imatrikulace 2015

V úterý 1. září 2015 proběhla v odpoledních hodinách v malém sále Kulturního centra Česká Třebová slavnostní imatrikulace studentů prvních ročníků českotřebovského gymnázia. Za přítomnosti rodičů, učitelů i vedení města byli uvedeni do studentského stavu chlapci a dívky osmiletého i čtyřletého studia. Imatrikulaci zorganizovalo gymnázium ve spolupráci se Spolkem Gymnázia Česká Třebová, s Kulturním centrem a vedením Města Česká Třebová.
Slavnostní akt zahájili svými projevy starosta města Jaroslav Zedník, předseda školské rady Karel Honl a ředitel školy Josef Menšík. Poté studenti svými podpisy do imatrikulační knihy stvrdili své přijetí mezi gymnazisty a převzali z rukou třídních profesorek Zdeňky Kmentové a Dany Zahálkové pamětní listy. Předány jim byly také malé dárky. Příjemným zpestřením slavnostního odpoledne bylo vystoupení pěveckého sboru gymnázia.
Přejeme našim novým žákům mnoho úspěchů ve studiu, nezbytnou dávku štěstí a podporu rodičů i dobrých kamarádů, se kterými případné problémy určitě lépe zvládnou. Ať patří roky strávené na gymnáziu k rokům šťastným!

Dana Řehořová

 

Foto Milana Soukupová

Rodiče Ředitelské přivítání Jsem studentkou gymnázia