Kvalifikace na republikové finále volejbalu

Stejně jako minulý rok se i letos volejbalisté našeho gymnázia úspěšně probojovali až do kvalifikace na kolo republikové. V Brně se tak ve čtvrtek 11. ledna 2018 utkali s vítězi z Jihomoravského kraje a Vysočiny. Na rozdíl od předchozích kol se ovšem týmy z brněnského Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka a z jihlavského gymnázia ukázaly být rovnocennými soupeři pro dívčí i chlapecký tým naší školy. Chlapecký tým dva napínavé zápasy jen velice těsně s oběma soupeři prohrál. Dívčímu týmu se už dařilo o něco lépe, děvčata sice prohrála s domácím Brnem, ale vyhrála nad týmem z Jihlavy.

I když naši volejbalisté letos do republikového finále nepostoupí, dovezli zpátky do České Třebové dva poháry a dokázali, že jsou jedni z nejlepších v republice. Děkujeme všem zúčastněným za podaný výkon a přejeme hodně štěstí i v příštím roce!

Naše volejbalistky a volejbalisté: Kristýna Bělková, Linda Klimková, Veronika Koubová, Natálie Kubátová, Adéla Říhová, Sára Horská, Vendula Vomáčková, Natálie Foldynová, Tereza Pešková; Jan Kadlec, Jan Šplíchal, Lukáš Skřivánek, Dalibor Beneš, Radim Kohoutek, Jakub Sýkora, Daniel Jaško, Ondřej Unzeitig, Michal Bělka a trenér Vladimír Skřivánek

Dalibor Beneš, 7.A